SLUŽBY

Čištění a revize kanalizace

Malý kombinovaný vůz Malý kombinovaný vůz (2m3 / 1m3) k čištění krátkých úseků kanalizace a kanalizačních přípojek, vybavený kamerovým systémem a technologií na čištění odpadních stoupaček a odpadů. Stroj je postavený na podvozku MB Sprinter 4x4 s redukční převodovkou a uzávěrkami diferenciálů. Svými rozměry a terénním podvozkem je vhodný i do hůře přístupných míst. Vozidlo je vybaveno monitorovacími kanalizačními systémy RIDGID SeeSnake a MikroExplorer, nástrčnými systémemy pro DN30-100, REVI 250, nástrčným systémem pro DN 50 - 150 a REVI 550, samochodným systémem pro revizi větších průměrů . Všechny systémy jsou vybaveny záznamovým zařízením.

Velký kombinovaný vůz Velký kombinovaný vůz (10,5m3 / 4,5m3) k čištění větších průměrů a delších úseků kanalizace. Stroj je postavený na podvozku MB Actros 8x8 s redukční převodovkou a uzávěrkami diferenciálů, s celkovou hmotností 44t, což umožňuje dobrý průjezd v terénu a přepravu vytěženého materiálu s hustotou cca 2,5 t/m3. 

Oba stroje jsou svým sacím výkonem (Sprinter 500m3/hod, Actros 1200m3/hod) schopny odsávat zasypané revizní šachtice a dvorní vpusti (cena je součástí hodinové sazby strojů). V případě ručního čištění účtujeme 1.000Kč za šachtici (vpust).

Na přání zákazníka může být velký kombinovaný vůz vybaven monitorovacími kanalizačními systémy RIDGID SeeSnake a MikroExplorer, nástrčnými systémemy pro DN30-100, REVI 250, nástrčným systémem pro DN 50 - 150 a REVI 550, samochodným systémem pro revizi větších průměrů se záznamovým zařízením.

Revize kanalizace se účtuje v hodinové sazbě malého (velkého) kombin. vozu (v případě revize delších úseků a větších průměrů potrubí bude prováděno předčištění kanalizace velkým komb.vozem a revize s případným potřebným dočištěním kanalizace malým komb.vozem). Za revizní zprávu se záznamem se účtuje 1.000Kč.

Provádíme tlakové zkoušky úseků kanalizace vzduchem, s vypracováním protokolů o tlakové zkoušce.